Libor Stejskal Libor Stejskal | Interpelace
29. 12. 2011 16:41

Jaké to je, když Rath "griluje" Vondru a naopak

Připomeňme si to nejlepší z Interpelací s Tomášem Sedláčkem, Aktuálně.cz a Novou scénou ND
Foto: Ludvík Hradilek

Co se stane, když se u jednoho stolu sejdou biskup Václav Malý (pro mnohé prototyp jimi vysmívaného „pravdoláskaře) a pravá ruka českého prezidenta Ladislav Jakl, v očích některých symbol všeho negativního, co Klaus a jeho „hradní" politika ztělesňují)?

A jaké to je, když David Rath griluje Alexandra Vondru, ten se ho na oplátku snaží usmažit a oba pak dusí asertivní moderátorka Barbora Tachecí?

Podívejte se na sestřih zajímavých momentů květnových a červnových divadelních Interpelací, na které Vás společně s moderátorem Tomášem Sedláčkem pozvaly Aktuálně.cz a Nová scéna Národního divadla. Ze záznamu debat je sestříhal redaktor videa Petr Protivánek.

Na ty „májové" dorazili kromě výše zmiňovaných panů Malého a Jakla ještě Magdalena Souček z prestižní poradenské firmy Ernst&Young a komentátor Jindřich Šídlo, kterého mnozí znají především z obrazovky České televize a Hospodářských novin. Téma: Umění poradit.

V červnu jsme se pak výjimečně sešli v malebném prostředí Voršilské zahrady (nechyběl ani hlahol zvonů, který na několik minut neplánovaně přehlušil vše ostatní) při posledních předprázdninových Interpelacích. O Umění grilovat (jak v původním tak i přeneseném slova smyslu) si s trojicí Vondra-Rath-Tachecí povídal i Vladimír Poštulka, asi nejznámější tuzemský gurmet, tedy i odborník na výše uvedenou kulinářskou dovednost.


 

Právě se děje

před 5 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy