Martin Fendrych Martin Fendrych | Komentáře
9. 12. 2015 13:00

Diskuse k článku: Co dostanete, když zkřížíte Miloše Zemana a Babišovy peníze? Donalda Trumpa. Hurá do Bílého domu!

Co dostanete, když zkřížíte Miloše Zemana a Babišovy peníze? Donalda Trumpa. Hurá do Bílého domu! Zeman je konečně světový, podobá se Trumpovi. Jestli Donald vyhraje volby v USA, Miloš má šanci navštívit Oválnou pracovnu.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 30 minutami

U Břeclavi se srazil nákladní vůz s dodávkou. Havárie uzavřela dálnici D2 u slovenských hranic

Srážka nákladního auta a dodávky uzavřela u hranic se Slovenskem dálnici D2 ve směru na Brno. Nehoda je se zraněním, zasahují u ní záchranáři. Vyplývá to z informací policie a Národního dopravního informačního centra (NDIC). Auta se srazila na 56. kilometru D2 kolem 06:00, dálnice mezi státní hranicí a exitem 48 u Břeclavi se uzavřela o půl hodiny později.

Zdroj: ČTK
Další zprávy