| Redakční blog
4. 10. 2017 17:35

30 000 blogů na Aktuálně.cz. Blogeři plní knihovnu už deset let, děkujeme!

Chcete-li, klikněte a připomeňte si některé blogy, které na Aktuálně.cz vyšly v letech 2007 až 2017 a vzbudily ohlas čtenářů.
Foto: Aktuálně.cz

Milí čtenáři, počet blogů na Aktuálně.cz v minulých dnech dosáhl hranice třiceti tisíc.  

Za více než deset let, co blogy na Aktuálně.cz existují (spustili jsme je na jaře 2007), se v této rubrice shromáždilo třicet tisíc textů (a blogerských fotografií, kreseb či videí) od několika stovek autorů mnoha různých pohledů. To už je docela slušná knihovna… A dělá nám radost.

Všem blogerům upřímně děkujeme, stejně jako vám, čtenářům, za zájem, přízeň i polemiku.

Budeme se snažit, aby naše blogy zůstaly prostorem, kde se dá najít pestré a inspirativní čtení. Bez ohledu na to, jestli s autorem či autorkou zrovna vřele souhlasíte :-)

Homepage blogů je vám k dispozici na adrese http://blog.aktualne.cz/.

Jan Lipold,
šéfkomentátor Aktuálně.cz

Martin Jarolímek: Co se může, ale nemusí stát, když se člověk zblázní

Foto: Aktuálně.cz

Každodenně se setkávám s podobnými případy jako je tento: studentka se dostane na příjem psychiatrické léčebny, protože se snažila se přeplavat Vltavu, když byly mrazy. Přijela sanitka, zabalili ji do deky a se slovy ´někam vás odvezeme do tepla´ ji bez dalšího vysvětlování naložili a vysadili v Bohnicích. V přijímací kanceláři se s ní nikdo o ničem nebavil, vzali jí osobní věci a dali je do igelitového pytle, nikdo ji nevysvětlil kde je, proč tam je…

http://blog.aktualne.cz/blogy/martin-jarolimek.php?itemid=7894

 

Právě se děje

Další zprávy