Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
15. 2. 2013 22:00

Aktuálně.cz fandí 25 tisíc lidí, děkujeme

Je to zanedbatelný krůček pro Facebook, ale velký skok pro Aktuálně.cz.

Naše stránka na Facebooku překročila ve čtvrtek večer hranici 25 tisíc fanoušků. Máme z toho v redakci radost a chtěli bychom všem, kteří nám na Facebooku fandí, poděkovat.

A vás všechny, kdo se mezi fanoušky stránky Aktuálně.cz na Facebooku ještě nepřidali, chceme pozvat, abyste tak učinili.

Aktuálně třeba kvůli tomu, že jsme se fanouškovský milník rozhodli oslavit tím, že jsme na naší stránce zveřejnili novou profilovou fotografii. Nechává aspoň jedním obrázkem nahlédnout do prostředí, kde pro vás Aktuálně.cz vyrábíme.

A sluší se zde rovněž připomenout, že hlavní facebooková stránka Aktuálně.cz není jedinou, kde se můžete dozvídat o našich zprávách a diskutovat o nich.

Svoji stránku má i naše názorová rubrika, sportovní redakce, kolegové připravující zprávy z oblasti osobních financí nebo naše IT příloha Datarama. Svoji facebookovou stránku má i náš sesterský deník Insider.

Jste srdečně zváni k připojení se mezi fanoušky těchto stránek. Neunikne vám díky nim nic podstatného z naší produkce a můžete s námi navíc diskutovat.

Děkujeme za vaši přízeň i za vaše podněty k naší práci.

Redakce

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 52 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy