reklama
 
 

Aktuálně.cz fandí 25 tisíc lidí, děkujeme

15. 2. 2013 22:00
Je to zanedbatelný krůček pro Facebook, ale velký skok pro Aktuálně.cz.

Naše stránka na Facebooku překročila ve čtvrtek večer hranici 25 tisíc fanoušků. Máme z toho v redakci radost a chtěli bychom všem, kteří nám na Facebooku fandí, poděkovat.

A vás všechny, kdo se mezi fanoušky stránky Aktuálně.cz na Facebooku ještě nepřidali, chceme pozvat, abyste tak učinili.

Aktuálně třeba kvůli tomu, že jsme se fanouškovský milník rozhodli oslavit tím, že jsme na naší stránce zveřejnili novou profilovou fotografii. Nechává aspoň jedním obrázkem nahlédnout do prostředí, kde pro vás Aktuálně.cz vyrábíme.

A sluší se zde rovněž připomenout, že hlavní facebooková stránka Aktuálně.cz není jedinou, kde se můžete dozvídat o našich zprávách a diskutovat o nich.

Svoji stránku má i naše názorová rubrika, sportovní redakce, kolegové připravující zprávy z oblasti osobních financí nebo naše IT příloha Datarama. Svoji facebookovou stránku má i náš sesterský deník Insider.

Jste srdečně zváni k připojení se mezi fanoušky těchto stránek. Neunikne vám díky nim nic podstatného z naší produkce a můžete s námi navíc diskutovat.

Děkujeme za vaši přízeň i za vaše podněty k naší práci.

Redakce

autor: Aktuálně.cz | 15. 2. 2013 22:00

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama