Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
9. 9. 2013 17:46

Máme novou adresu, najdete nás v Rozmarýnu

Máme novou adresu, najdete nás v Rozmarýnu
Po celé redakci se "objevily" krabice. I v době internetových zpráv si novináři vytvářejí papírové archivy. Spousty, spousty naprosto nezbytných dokumentů, které se musely stěhovat s námi. V Jankovcově jsme je hromadili pět let...
Maxík asistentky redakce Jany nakonec zapakován nebyl, editor domácí rubriky Michal Štůsek s ním měl slitování.
Logo Aktuálně.cz rozebrané na součástky. Brzy vám představíme nové.
Pondělní ráno už na nové adrese. Čtvrté patro Rozmarýnu, Dělnická 12, Praha 7... Trochu dezorientovaní jsme byli.
Foto: Aktuálně.cz
Redakce Aktuálně.cz se přestěhovala, Holešovicím zůstala věrná

Přestěhovat zhruba padesátihlavý tým, který pro vás vytváří obsah, není jen tak. Akce "kulový blesk", stěhování z holešovické Jankovcovy ulice do nepříliš vzdálené Dělnické, vypukla už minulý týden.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy