Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
20. 8. 2013 17:29

Nominujte Aktuálně.cz na cenu Křišťálová lupa 2013

Čtete rádi Aktuálně.cz? Chodíte na naše stránky, pokud se potřebujete dozvědět ověřené informace o důležitém dění v České republice i ve světě?

Pokud ano, byli bychom rádi, kdybyste vyšetřili pár minut a nominovali nás do každoroční ankety Křišťálová lupa.

Jak nás můžete podpořit a zařadit mezi nominované?

Na této nominační stránce zadejte do kolonky Zpravodajství a do kategorie Mobilní služba www.aktualne.cz .
Odesláním zařadíte naše služby do nominací pro rok 2013.

Aktuálně.cz se vám už osmým rokem snaží přinášet kvalitní, rychlé zpravodajství, ale také spoustu podrobných ekonomických a politických analýz.

Z posledního roku vybíráme jen několik příkladů.

Pracujeme s důležitými daty a snažíme se je prezentovat v uživatelsky přívětivé podobě. Tak jako tento týden, kdy jsme vám přinesli unikátní přehled všech poslanců od vzniku sněmovny.

Přinesli jsme vám exkluzivní zjištění týkající se korupce v českém fotbale.


Publikovali jsme reportáže, které rozkryly zásadní trendy odehrávající se v našem okolí: Reportáž: Vítejte v zemi, kam Češi jezdí krást

Uveřejnili jsme materiály, které získaly ocenění v prestižní soutěži Novinářská cena.

Rozhovor o životě vietnamské komunity v České republice

Sérii fotogalerií dokumentující příběhy ze životů lidí v ústavech sociální péče

V tomto roce jsme pro vás také přichystali novou mobilní verzi Aktuálně.cz, kterou si již nyní můžete vyzkoušet na vašich mobilních zařízeních. Jde o první z kroků redisignu našeho deníku.

Rozhodnete-li se nás nominovat, budeme rádi a upřímně děkujeme za váš hlas.

Vaše redakce

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Španělský král pověřil premiéra Sáncheze sestavením další vlády

Úřadující španělský premiér a šéf socialistů Pedro Sánchez ve středu po jednání se španělským králem Felipem VI. oznámil, že od panovníka přijímá pověření k pokusu o sestavení nové vlády. Upozornil však, že celý proces pravděpodobně potrvá ještě týdny.

Sánchez uvedl, že od příštího týdne se pokusí získat na svou stranu další politické subjekty ve značně fragmentovaném parlamentu. "Žádná jiná alternativa není možná," zdůraznil socialistický politik. Hlasování o důvěře nové vládě v parlamentu však budou podle Sáncheze pravděpodobně předcházet ještě týdny jednání.

Socialisté (PSOE) zvítězili v listopadových předčasných volbách, ale nepodařilo se jim získat nadpoloviční většinu v parlamentu. Ze 350 poslanců jich mají pouze 120.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

V 88 letech zemřela filozofka Eva Formánková. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77

Ve věku 88 let zemřela filozofka a redaktorka Eva Formánková. V 60. letech stála u vzniku edice Váhy, která se věnovala nemarxistické filozofii. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77. Formánková zemřela v neděli v Praze, poslední rozloučení se uskuteční v pátek od 14:30 na olšanském hřbitově. ČTK o tom dnes informoval její syn Jaroslav Formánek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy