Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
20. 5. 2013 21:56

Prestižní pečeť Superbrands 2013 pro Aktuálně.cz

Online deník Aktuálně.cz si připsal významné ocenění, když mu byla udělena pečeť Superbrands 2013.

Ocenění je udělováno nejlepším značkám na trhu, přičemž mezi hodnotící aspekty, podle nichž se rozhoduje, kdo cenu dostane, patří prestiž, inovace, budování značky. Ocenění dává důraz na atraktivitu, pověst značky a pomyslně ji tak upřednostňuje před ostatními společnostmi v daném okruhu.

Díky udělení pečeti má deník Aktuálně.cz možnost se zúčastnit celostátního průzkumu Gfk, který se soustředí na zjišťování bližších potřeb zákazníků.

Pečetí Superbrands 2013 byly ohodnoceny další firmy, například Hornbach, ETA, Chiquita, Evropa 2, Allianz, dm drogerie, AVON a další.

Od začátku roku byly Aktuálně.cz a deník Insider, ať už spolu nebo každý zvlášť, partnery na několika akcích.

Aktuálně.cz bylo partnerem prestižní Internet Advertising Conference (IAC), kde vystoupil obsahový ředitel Centrum Holdings Jakub Unger s přednáškou o budoucnosti zpravodajství.

Ve foyer konferenčního centra jsme prezentovali deník Insider. Účastníci konference mohli získat dárky v tombole, soutěžilo se o předplatné Insideru, voucher na školu smyku a další zajímavé ceny.

Událostí, kde jste mohli vidět i generálního ředitele Centrum Holdings Andrease Demutha, byl NetClub. Odpovědi Andrease Demutha si můžete poslechnout na následujícím videu.

Příklad z kultury: Aktuálně.cz bylo partnerem festivalu Aerofilms, který se uskutečnil v Paláci Akropolis.

Během roku budeme k vidění také například na TEDxPrague nebo na festivalu Český Krumlov, na který bude možné získat volné vstupenky prostřednictvím soutěže, která se připravuje.

Tak si nezapomeňte hlídat sekci Kultura-soutěže, ať se i vy můžete festivalu zúčastnit.

Vaše redakce

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Španělský král pověřil premiéra Sáncheze sestavením další vlády

Úřadující španělský premiér a šéf socialistů Pedro Sánchez ve středu po jednání se španělským králem Felipem VI. oznámil, že od panovníka přijímá pověření k pokusu o sestavení nové vlády. Upozornil však, že celý proces pravděpodobně potrvá ještě týdny.

Sánchez uvedl, že od příštího týdne se pokusí získat na svou stranu další politické subjekty ve značně fragmentovaném parlamentu. "Žádná jiná alternativa není možná," zdůraznil socialistický politik. Hlasování o důvěře nové vládě v parlamentu však budou podle Sáncheze pravděpodobně předcházet ještě týdny jednání.

Socialisté (PSOE) zvítězili v listopadových předčasných volbách, ale nepodařilo se jim získat nadpoloviční většinu v parlamentu. Ze 350 poslanců jich mají pouze 120.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

V 88 letech zemřela filozofka Eva Formánková. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77

Ve věku 88 let zemřela filozofka a redaktorka Eva Formánková. V 60. letech stála u vzniku edice Váhy, která se věnovala nemarxistické filozofii. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77. Formánková zemřela v neděli v Praze, poslední rozloučení se uskuteční v pátek od 14:30 na olšanském hřbitově. ČTK o tom dnes informoval její syn Jaroslav Formánek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy