Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
20. 5. 2013 21:56

Prestižní pečeť Superbrands 2013 pro Aktuálně.cz

Online deník Aktuálně.cz si připsal významné ocenění, když mu byla udělena pečeť Superbrands 2013.

Ocenění je udělováno nejlepším značkám na trhu, přičemž mezi hodnotící aspekty, podle nichž se rozhoduje, kdo cenu dostane, patří prestiž, inovace, budování značky. Ocenění dává důraz na atraktivitu, pověst značky a pomyslně ji tak upřednostňuje před ostatními společnostmi v daném okruhu.

Díky udělení pečeti má deník Aktuálně.cz možnost se zúčastnit celostátního průzkumu Gfk, který se soustředí na zjišťování bližších potřeb zákazníků.

Pečetí Superbrands 2013 byly ohodnoceny další firmy, například Hornbach, ETA, Chiquita, Evropa 2, Allianz, dm drogerie, AVON a další.

Od začátku roku byly Aktuálně.cz a deník Insider, ať už spolu nebo každý zvlášť, partnery na několika akcích.

Aktuálně.cz bylo partnerem prestižní Internet Advertising Conference (IAC), kde vystoupil obsahový ředitel Centrum Holdings Jakub Unger s přednáškou o budoucnosti zpravodajství.

Ve foyer konferenčního centra jsme prezentovali deník Insider. Účastníci konference mohli získat dárky v tombole, soutěžilo se o předplatné Insideru, voucher na školu smyku a další zajímavé ceny.

Událostí, kde jste mohli vidět i generálního ředitele Centrum Holdings Andrease Demutha, byl NetClub. Odpovědi Andrease Demutha si můžete poslechnout na následujícím videu.

Příklad z kultury: Aktuálně.cz bylo partnerem festivalu Aerofilms, který se uskutečnil v Paláci Akropolis.

Během roku budeme k vidění také například na TEDxPrague nebo na festivalu Český Krumlov, na který bude možné získat volné vstupenky prostřednictvím soutěže, která se připravuje.

Tak si nezapomeňte hlídat sekci Kultura-soutěže, ať se i vy můžete festivalu zúčastnit.

Vaše redakce

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy