Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
19. 11. 2013 9:36

Z ranní porady Aktuálně.cz: Jakub Unger končí

Nebylo to oznámení jako každé jiné.
Jakub Unger
Jakub Unger | Foto: Aktuálně.cz

Když Jakub Unger dnes ráno svolal redakci Aktuálně.cz i ostatních obsahových služeb Centra do zasedačky uprostřed newsroomu, měl pro nás krátké oznámení. Z osobních důvodů se rozhodl s koncem roku z firmy odejít.

Jeho přímé odpovědi na otázky z redakce, které následovaly, jsme se rozhodli nezveřejnit, protože máme za to, že patřily pouze nám.

Pokud by bylo Aktuálně.cz zákonodárným sborem, první zákon, který by přijalo, by zněl: Jakub Unger se zasloužil o Aktuálně.cz.

My, kteří pro Aktuálně.cz pracujeme, hodláme zachovat a ochránit energii, kterou Jakub do vybudování Aktuálně.cz vložil.

Redakce

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy