reklama
 
 

Politikář: Exhibicionisti vs. Ilumináti, 0:0 po prodloužení

4. 4. 2014 17:00
Ohlas písní ruských v Mladých Bukách. K sídelnímu to městu, ke Kyjevu, přijíždí statný mladoň na sivém koni: bohatýr Čurila Plenkovič.

Politikář je pravidelná páteční rubrika, ve které účtujeme s politiky a politikou.

Politikář - Dobrý den, milí čtenáři. Za první republiky vycházel znamenitý ilustrovaný časopis Pestrý týden, a právě tak si teď, po tom, co máme za sebou, připadáme. Až moc.  

* * * Nejdřív jsme podali daňové přiznání a dost by nás zajímalo, který cynik kdysi rozhodl, že má být růžové. Ale zjevně to funguje, protože se vzápětí ukázalo, že padák pro ředitele drah Zeleného byl ještě zlatější, než se myslelo, protože šest milionů za sedm měsíců práce pro státní firmu je i na poměry místních daňových poplatníků docela dost.

* * * Mezitím Jan Keller v kampani varoval před transatlantickou obchodní smlouvou, kvůli které se české žaludky naplní nezdravou americkou stravou, například vepřovým s obsahem ractopaminu a chlorovanými kuřaty. Pro informaci: Předseda Strany práv občanů Veleba je velkochovatelem prasat, a čím se živí Andrej Babiš a kde leží Vodňany, asi víte. Otázka je, jestli profesor Keller ví, že kandiduje za sociální demokracii.

Na druhou stranu, vůči lídrovi ANO Pavlu Teličkovi se Jan Keller už tak dost vymezuje skrze svého kadeřníka. Ty dva si nespletete.

* * * Náš oblíbenec, ministr průmyslu Jan Mládek, se vrátil k Ohlasu písní ruských a na exportním fóru v Mladých Bukách žalky zapěl: "Někteří členové vlády mají bohužel exhibicionistické sklony, které ničemu nepomáhají". Sklony pana ministra jsou nám celkem lhostejné, ale jestli chce fakt pečovat o východní trhy, musí pro to udělat o trochu víc. Například se nestydět a příště rovnou, exhibicionismus neexhibicionismus, recitovat originál:

Hoj, an jsi ty sivý kůň, milý koník,
Ty do syta se napas zde na trávě,
Budeť nám dalekou cestu dnes konati,
Ne dále a ne blíže dnes dojeti,
Než do matičky Moskvy bělokamenné.

* * * Tajemství výročních zpráv politických stran: Zatímco celý loňský rok ODS usilovně padala ke dnu, darovali jí sponzoři 20krát tolik peněz než sociální demokracii, mířící do Strakovky hlavním vchodem. Jde o záhadu plně srovnatelnou se zmizením letu MH370.

* * * Zasloužený rozruch po sociálních sítích a na webové stránce www.valasskabystrice.cz způsobil velvyslanec Tomáš Pernický, který v Gruzii a Arménii předal pověřovací listiny, jsa oděn do valašského kroje (viz foto, Apríla už bylo).

Jde samozřejmě o zločin vlastizrady, protože diplomat ve službách ministerstva zahraničních věcí České republiky nemá co hájit národní zájmy Valašského království s.r.o., notabene na východě.

* * * Karel Gott zažaloval ministerstvo financí o 1,3 milionu CZK kvůli tomu, že mu berňák neprávem doměřil daňové doplatky. Jde mu, jak to vyjádřil jeho advokát, o náhradu škody z principu. Ministerstvo financí! Pane ministře!    

Registrujeme Mistrův pozoruhodný názorový veletoč a politováníhodný nevděk ke sponzorovi jeho Agrofert Tour 2012, o kterém, alespoň si to všichni mysleli, před volbami říkal: „Samozřejmě mám svého jasného favorita. Myslím, že ta osoba něco dokázala. V politice zatím moc ne, ale je to velmi úspěšný člověk. Ten, kdo umí dát dohromady velké věci, ten může dát dohromady i stát.“

Žaloba Mistra na Ministra podle našeho názoru znamená korunní důkaz, že běh světa řídí vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže a mysticko-okultní organizace.

* * * Tomio Okamura a Jaroslav Novák Večerníček podali trestní oznámení na Bohuslava Sobotku a orgány činné v trestním řízení vybídli k úvaze, jestli České republice neustavit opatrovníka. My vybízíme k úvaze, jestli by opatrovníka nepotřeboval spíš pan Okamura.

* * * Do toho všeho celý týden chodily zprávy, kolik měst po naší krásné zemi si už teď vybralo letošní kvótu znečištění polétavým prachem. Kéž to spláchne déšť barvy saharského písku. Hezký víkend, milí čtenáři.

autor: Jan Lipold | 4. 4. 2014 17:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama