reklama
 
 

Politikář: Stát zaplatí reklamu na kvalitní české kytky

25. 4. 2014 16:00
Rostlinná výroba po zátahu na growshopy čelí krizi.

Politikář je pravidelná páteční rubrika, ve které účtujeme s politiky a politikou.

Politikář - Dobrý den, milí čtenáři. Korunní princ českého onlinu Zdeněk Škromach na Facebooku oznámil, že míří sluníčkovým ránem na rodnou Moravěnku a že to vypadá, že jeho selfíčko s panem prezidentem trhne i bazénkovou fotečku. Po ránu trochu silné kafíčko.

* * * Po památných výsledcích reklamního konceptu Ryba domácí, ve kterém se utopilo bratru 150 milionů korun, podpoří ministerstvo zemědělství pro změnu nový projekt Česká květina. Tentokrát ale jde o chvályhodný počin, protože české kytky nemá po zátahu na growshopy kdo zalívat. Připojujeme logo celé marketingové operace, podle kterého byliny Czech made poznáte.

* * * Rádoby senzační zpráva přišla z Paříže, kde ministryně životního prostředí Ségolène Royalová prý v úřadu zavádí velkopanské, takřka royalistické manýry. Všude ji doprovází ceremoniář, který oznamuje její příchod, což nutí zaměstnance, aby povstali.

Na tom přece není nic divného. U nás to takhle chodí běžně, například na dopravě už od dob ministra Zdeňka Žáka, kterému ceremonioval Jaromír Dušek. Protokol spočíval v tom, že třikrát udeřil vycíděným kusem výhybky do podlahy na chodbě a třikrát mocně zvolal: Ahój! - Až pak se objevil Žák.

Pád vládní junty odborníků udělal pochybným kamarádšoftům přítrž. Na ceremoniáře bylo vypsáno standardní otevřené výběrové řízení. Další mnohamilionové úspory přinese státu Babišův plán zřídit Centrální registr ceremoniářů (CRC).

* * * Hejtman Kraje Vysočina, poslanec, člen zastupitelstva města Pelhřimova, předseda správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny, první místopředseda rady Asociace krajů, předseda regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod, vědecký sekretář České společnosti pro ortopedii a traumatologii, ortoped v pelhřimovské nemocnici na částečný úvazek a dlouholetý předseda volejbalového oddílu Spartak Pelhřimov Jiří Běhounek po půlročním mučivém přemýšlení oznámil, že si své funkce ponechá. To je kádr!

* * * PR specialisté fitness centra Olgy Šípkové si svůj plat zaslouží, protože už nejméně dva dny všichni víme, že se tam málem popral Petr Nečas, když se parťák kulturista jal hanobit čest jeho ženy. (Blesk informoval: “Činky mu posilují nejen svaly, ale také sebevědomí.“ Bingo!)

* * * Průměrný český muž má za život deset sexuálních partnerů a partnerek, kdežto česká žena jen šest, zjistili vědci. Tahle řekněme matematicko-biologická hádanka nás na sexuálních průzkumech fascinuje už dlouho. A aby to zamotal ještě víc, Michal Hašek o svém vztahu k Bohuslavu Sobotkovi prohlásil, že to není manželství z lásky. Hezký víkend, milí čtenáři.

autor: Jan Lipold | 25. 4. 2014 16:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama