reklama
 
 

Svoboda a přímý prodej. Než zúčtuje s islámem, má pro vás Okamura dárkový sushi balíček

15. 12. 2017 15:10
Tomiův product placement je jen začátek. Sociální profily politiků se začnou plnit sponzorskými vzkazy a odkazy.

Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Tomio Okamura má svůj facebookový profil nazvaný Tomio Okamura - SPD. Je soukromý, ten partajní se jmenuje obráceně, čili Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Ale soukromý Okamura má pozoruhodných 270 tisíc To se mi líbí, skoro devětkrát tolik než stranický Okamura; takže je jasné, kde řeší budoucnost světa především.

Ale abychom se do toho nezabrousili. Oč jde: Soukromý Okamura ve čtvrtek na Facebooku informoval, že jeho japonský obchod uvádí speciální vánoční nabídku: Doporučujeme praktický SUSHI KIT vše v jednom, kde ve výhodném dárkovém balení dostanete všechny suroviny potřebné pro výrobu tohoto nejznámějšího japonského pokrmu včetně návodu v češtině. SUSHI KIT obsahuje: rýži na sushi, sójovou omáčku, rýžový ocet, nakládaný zázvor, wasabi v tubě, mořské řasy Nori a podložku Makisu. Dárkový balíček nabízíme za výhodnou cenu 450 Kč. A tak dále.

Milí přátelé, jelikož vím, že je zde mezi Vámi mnoho fanoušků Japonska a vážených zákazníků mojí prodejny, dovolte mi, abych Vás zde na mém soukromém profilu informoval o speciální vánoční nabídce - chtěli byste udělat radost svým nejbližším netradičním avšak praktickým vánočním dárkem? Máte kolem sebe někoho, koho zajímá japonská kuchyně, konkrétně sushi? Doporučujeme praktický SUSHI KIT vše v jednom, kde ve výhodném dárkovém balení dostanete všechny suroviny potřebné pro výrobu tohoto nejznámějšího japonského pokrmu včetně návodu v češtině. SUSHI KIT obsahuje: rýži na sushi, sójovou omáčku, rýžový ocet, nakládaný zázvor, wasabi v tubě, mořské řasy Nori a podložku Makisu. Dárkový balíček nabízíme za výhodnou cenu 450 Kč. Zasíláme po celé ČR a také na Slovensko! Objednávat můžete přes náš e-shop, kte najdete také stovky dalších výborných japonských pochutin nebo nádobí a další: https://www.japafoods.cz/sushi/kikkoman-sushi-sada-v-darkove-krabici/ Navštívit můžete také přímo naší prodejnu: Verdunská 21, Praha 6 (3 min. od metra Dejvická) - otevřeno denně od 10:30 do 19:00. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a přeji hezký den

Zveřejnil(a) Tomio Okamura - SPD dne 14. Prosinec 2017

Na sledovaném komunikačním kanálu vysokého ústavního činitele se takové obchodní sdělení vyjímá poněkud zvláštně. Kramářsky. Obzvlášť vedle té zásadní politiky, kterou tady Okamura dělá a vrší. Když už reklama, tak třeba na knihu státníkových sebraných myšlenek - i Okamura už takovou vydal, ale Facebook je větší rajc -, ne?

Celá věc je zřejmě naprosto legální. Zákon o financování politických stran ani regule Poslanecké sněmovny neříkají, že si někdo nesmí na Facebooku otevřít e-shop. Proto soudíme, že Tomiův product placement je jen začátek. Sociální profily politiků se začnou plnit sponzorskými vzkazy a odkazy. Nejdřív na švestičky z vlastní zahrádky, postupně na čím dál ambicióznější artikl. Za mírný poplatek budou zdi k pronajmutí: českým zbrojařům, agrobaronům i malým a ještě menším podnikatelům.

Tak jen abyste se nedivili, až uvidíte na Facebooku Karly Šlechtové raketomet RM-70M1 v akci. Povánoční výprodeje začnou cobydup.   

Svoboda a přímý prodej jsou tu. Dokud dárek nerozbalíte, ještě máte příležitost ho vrátit.

autor: Jan Lipold | 15. 12. 2017 15:10

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama