Petr Vyoral | Názory
22. 3. 2018 15:30

Bohuslav Sobotka kreslený: Vykryl hůlku, s Babišem v klobouku, automat na obstrukce

Bohuslav Sobotka kreslený: Vykryl hůlku, s Babišem v klobouku, automat na obstrukce
Variace na ostudnou hradní scénku s hůlkou.
Levicový politik par excellence.
Aha - střet zájmů!
Foto: Petr Vyoral
Bohuslav Sobotka, premiér v letech 2014 až 2017, ve čtvrtek oznámil, že odchází z politiky. Připomeňte si, jak ho pro Aktuálně.cz kreslil Petr Vyoral.
 

Právě se děje

před 16 minutami

Veletrh Svět knihy se bude konat až v září

Největší český knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha byl již podruhé odložen. Nejprve se měl místo tradičního květnového termínu konat v červnu, nyní jej pořadatelé chystají na 23. až 26. září. Odklad oznámili v pondělí odpoledne.

"Dospěli jsme k momentu, kdy bychom museli začít s intenzivní komunikací, prodejem vstupenek a dalšími nevratnými kroky. Zároveň neexistují ani orientační informace o tom, jakými pravidly bychom se měli v červnu při organizaci podobné akce řídit," vysvětluje ředitel veletrhu Radovan Auer.

Zmiňuje také fakt, že zatímco v Česku se epidemická situace začíná zlepšovat, v okolních zemích je tomu naopak. "To nás do značné míry limituje při zvaní zahraničních hostů i vystavovatelů," doplňuje Auer. Zářijový termín by měl umožnit přivézt do Prahy zajímavé hosty. Čestným hostem letošního 26. ročníku má být Francie.

Další zprávy