Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Komentáře
22. 3. 2012 12:10

Listárna: Aktuálně.cz (ne)mění své Názory

Názory na jednom místě. Čtěte, pište, vyjádřete se. Co vy na to?!
Foto: Aktuálně.cz

Milí čtenáři, v Aktuálně.cz jsme, jak jste si možná všimli, změnili Názory. Totiž názory s velkým N: rubriku komentářů, blogů, rozhovorů a postřehů všeho druhu.

S pořekadlem, že jen hlupák nemění své názory, to tedy nemá co dělat. Jde o něco jiného: stále přibývající sumu názorových článků, kterou nese náš web, vám chceme nabídnout na jednom místě. Je to rozcestník, který by vám měl usnadnit cestu k názorům i Názorům.

A tedy i k tomu, abyste si mohli říct svoje. Ať už v diskusích na Facebooku, v komentářích pod blogy, hlasováním v anketách, nebo na naší e-mailové adrese [email protected]. Děkujeme vám.

Ty z vás, kteří jsou zvyklí na staré dobré blogy (na Aktuálně.cz jich vyšlo už téměř 16 tisíc) a kterým možná připadá, že každá změna je k horšímu, můžeme ujistit: na blozích se nemění nic. Na homepage Blogy se z homepage Názory přemístíte snadno: buď kliknutím na tlačítko „Blogy" v horním menu, nebo kliknutím na odkaz „Další blogy" v pravém sloupci, pod automaticky aktualizovaným výpisem nejnovějších a nejčtenějších blogů.

Foto: Jan Lipold

Nebudeme tu dělat Názorům reklamu jako nějakému pracímu prášku - ale na druhou stranu, že jsou nové, pestřejší a zajímavější, to nám skoro připadá. Aby nedošlo k omylu - teď je řeč o „balení", ne o obsahu článků samotných. O ten budeme pochopitelně pečovat dál - ale ani dobré zboží se neprodává samo. Proto ta změna.

Na homepage Názorů najdete také výběr z vašich komentářů pod jednotlivými články, přehled nejdiskutovanějších článků a odkazy na zajímavá témata uplynulých dní (to poslední pro ty, kterým náhodou mohlo něco uniknout).

Názory Aktuálně.cz mají také svou vlastní stránku na Facebooku, kde jste srdečně vítáni.

Milí čtenáři, věříme, že si v Názorech počtete a poklikáte. Že jste spolutvůrci této rubriky, je teď jasné ještě víc než dřív. Děkujeme vám za vaše komentáře.

Jan Lipold, komentátor
Libor Stejskal, editor blogů
Viktor Vondra, editor názorů

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Pompeo: USA odmítají nároky Pekingu na zdroje v Jihočínském moři

Spojené státy od pondělí považují za nelegitimní takřka všechny významnější nároky Pekingu týkající se vod Jihočínského moře. Oznámil to americký ministr zahraničí Mike Pompeo, podle kterého Čína daný region bere jako své "námořní impérium" a nárokuje si kontrolu nad oblastmi, které nemohou být přisouzeny žádné zemi. Agentura AP píše o eskalaci diplomatické strategie Washingtonu a předpovídá další nárůst hněvu na čínské straně.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Rozpočet českého pavilonu na Expu se zvýší o 25,2 milionu korun

Rozpočet českého pavilonu na světové výstavě Expo 2020 se zvýší o 25,2 milionu korun kvůli jejímu ročnímu odkladu v důsledku pandemie koronaviru. Úpravu rozpočtu dnes schválila vláda. Kabinet zároveň potvrdil i českou účast na výstavě v jejím novém termínu. Původně plánovaný rozpočet byl 260 až 310 milionů korun podle účasti partnerů ze soukromého sektoru, ze státních zdrojů mělo jít 229 milionů korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy