Zdeněk Mihalco, mih | Komentáře
22. 1. 2009 11:20

Paktují se radní ve vašem městě s mafií? Napište nám

Víte o korupci či neprůhledných zakázkách ve vašem městě?
Foto: Aktuálně.cz

Deník Aktuálně.cz popsal vazby mezi podsvětím a místními politiky v severočeském Litvínově. Podle zjištění Aktuálně.cz někteří litvínovští politici například dostávají od města milionové zakázky.

Článek o Litvínově: Město, kde mají politici vazby na podsvětí 

Redakce Aktuálně.cz nyní vyzývá čtenáře k zaslání tipů, které by redaktorům pomohly v dalším pátrání po vazbách mezi podsvětím a politiky na komunální úrovni. Víte o neprůhledných zakázkách, korupci či přátelství politiků s podsvětím ve vaší obci nebo městě? Rozdělují se zakázky ve vašem městě neprůhledným způsobem? Dostávají je spřátelené firmy politiků? 

Posílejte své postřehy, názory a tipy redakci emailem na adresu: [email protected].

Na základě těchto tipů čtenářů budou redaktoři Aktuálně.cz pátrat po vazbách mafie a politiky také v dalších městech v Česku.

 

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy