Aktuálně.cz Aktuálně.cz | Redakční blog
3. 2. 2014 14:44

Nové Aktuálně.cz pro vás. Již brzy!

Tak jak jsme vám slíbili, připravujeme pro vás kompletně novou podobu vašeho oblíbeného zpravodajského portálu.
Nové Aktuálně.cz pro vás. Již brzy!
Nové Aktuálně.cz pro vás. Již brzy! | Foto: Tomáš Kunc

Vážení čtenáři,

již před několika měsíci jsme vám představili zárodek nové podoby nejcitovanějšího online zpravodajského deníku Aktuálně.cz. Tak jak jsme vám slíbili, připravujeme pro vás kompletně novou podobu vašeho oblíbeného zpravodajského portálu.

Beta Aktuálně.cz

Naše první ochutnávka v podobě Zprávy Aktuálně.cz byla určena především pro uživatele chytrých mobilních telefonů a tabletů. S touto „beta“ verzí zpráv jsme dále pracovali. Dostali jsme od vás mnoho různých podnětů a připomínek, které se snažíme průběžně zapracovávat.

Na začátku roku 2014 jsme spustili další ochutnávku v podobě nového Magazínu Aktuálně.cz. V této sekci zpravodajského deníku Aktuálně.cz se vám snažíme přinášet trochu oddechovější čtení a „Dobré zprávy", ať už z oblasti Kultury nebo i zajímavá videa, galerie a mnoho dalšího.

V minulých dnech jsme pro vás nachystali další dva kousky z celkové skládačky nového Aktuálně.cz. Můžete se podívat, jak bude vypadat nová podoba úvodní stránky Aktuálně.cz nebo nová podoba názorné sekce na Aktuálně.cz.

Nová podoba Aktuálně.cz v roce 2014

Celá rodina nových rubrik Aktuálně.cz tak v tuto chvíli zahrnuje:
Hlavní stránka Aktuálně.cz
Zprávy Aktuálně.cz
Názory Aktuálně.cz
Sport Aktuálně.cz
Magazín Aktuálně.cz

Na všechny tyto části nového webu se již můžete podívat a posílat nám svoje připomínky a podněty ke změnám. Pozor jen na to, že nové sekce Aktuálně.cz zatím běží pouze v omezeném "beta" režimu.

Takže zatímco například Sport Aktuálně.cz nebo Magazín Aktuálně.cz již fungují s plnou redakční podporou, na nové podobě hlavní stránky nebo na Zprávách či na Názorech zatím v následujících týdnech ještě můžete zahlédnout různé chyby nebo občas i neaktuální informace.

Pomozte nám a pošlete své postřehy

Jsme si plně vědomi, že nikdo z těch, kdo se podílí na vývoji nové podoby Aktuálně.cz, není neomylný. Právě proto se snažíme spouštět jednotlivé části postupně v „beta“ režimu. Pokud máte chuť, podívejte se na novou podobu a pošlete nám své připomínky.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Španělský král pověřil premiéra Sáncheze sestavením další vlády

Úřadující španělský premiér a šéf socialistů Pedro Sánchez ve středu po jednání se španělským králem Felipem VI. oznámil, že od panovníka přijímá pověření k pokusu o sestavení nové vlády. Upozornil však, že celý proces pravděpodobně potrvá ještě týdny.

Sánchez uvedl, že od příštího týdne se pokusí získat na svou stranu další politické subjekty ve značně fragmentovaném parlamentu. "Žádná jiná alternativa není možná," zdůraznil socialistický politik. Hlasování o důvěře nové vládě v parlamentu však budou podle Sáncheze pravděpodobně předcházet ještě týdny jednání.

Socialisté (PSOE) zvítězili v listopadových předčasných volbách, ale nepodařilo se jim získat nadpoloviční většinu v parlamentu. Ze 350 poslanců jich mají pouze 120.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

V 88 letech zemřela filozofka Eva Formánková. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77

Ve věku 88 let zemřela filozofka a redaktorka Eva Formánková. V 60. letech stála u vzniku edice Váhy, která se věnovala nemarxistické filozofii. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77. Formánková zemřela v neděli v Praze, poslední rozloučení se uskuteční v pátek od 14:30 na olšanském hřbitově. ČTK o tom dnes informoval její syn Jaroslav Formánek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy