reklama
 

Fotoblog: Náboj do tanku a flaška slivovice. Z darů naší země prezidentu republiky

31. 12. 2016 11:26 aktualizováno 22. 3. 12:40

Dary a dárky se staly kuriózní součástí bontonu Zemanových krajských cest. Podívejte se na ty nejnovější i na zajímavé ukázky z minulosti.

Tanková střela v parádním dárkovém balení. Praktický dárek (jde o maketu) firmy Excalibur Army ve Šternebrku. Vlevo od prezidenta majitel zbrojařského holdingu Jaroslav Strnad, před několika lety největší sponzor Zemanovců. Další osud náboje budeme bedlivě sledovat. Přejít do galerie: 43
  • "Vy jste mi dali panzerfaust!," usmíval se podle webu olomouc.cz jako vždy perfektně informovaný vrchní velitel ozbrojených sil. Na druhou maketu tankové střely se na památku podepsal.
  • Návštěva Olomouckého kraje začala tradičním rituálem výměny darů na hejtmanství. Ani tentokrát na obou stranách nechyběly slivovice, což nám připomnělo, že předchozí hejtman Oto Košta (ANO) byl odejit s odvoláním na to, že údajně pil. Jeho nástupce Ladislav Okleštěk je ve funkci od 27. února.
  • Na karlovarském hejtmanství věnovali prezidentu republiky 1. března sáňky. Proč, probůh?
  • A také broušené skleničky a karafu na víno. Líbí se vám?
  • Návštěva Karlovarské Becherovky a.s., tady nad dárkem nemuseli dlouho přemýšlet. Má ale jen symbolickou hodnotu, protože prezident republiky kvůli zdravotním problémům přešel na jiné destiláty.
Tanková střela v parádním dárkovém balení. Praktický dárek (jde o maketu) firmy Excalibur Army ve Šternebrku. Vlevo od prezidenta majitel zbrojařského holdingu Jaroslav Strnad, před několika lety největší sponzor Zemanovců. Další osud náboje budeme bedlivě sledovat. | Foto: ČTK

autoři: Jan Lipold, ČTK, Obrazová sekce

reklama
reklama
reklama