Martin Fendrych Martin Fendrych | Komentáře
30. 7. 2014 13:45

Diskuse k článku: Babišův katastrofální výběr lidí. A potlesk za Krnáčovou

Babišův katastrofální výběr lidí. A potlesk za Krnáčovou Komentář Martina Fendrycha: ANO je Babiš a Babiš vybírá klíčové postavy. Jeho rezervoárem je Agrofert a různí známí, kamarádi. Pro politickou stranu to nestačí. V Praze se ale po týdnu rozhodl dobře.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 7 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy