Martin Fendrych Martin Fendrych | Komentáře
29. 3. 2016 7:30

Diskuse k článku: ČR není ČLR: Lidská práva jsou náš zájem, který není na prodej. Kdo to popírá, je vlastizrádce

ČR není ČLR: Lidská práva jsou náš zájem, který není na prodej. Kdo to popírá, je vlastizrádce Česko bylo „velmi submisivní pod tlakem Spojených států a Evropské unie“, řekl Zeman čínské televizi. Neví, že jsme EU a že USA jsou naši spojenci?

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 6 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy